TERMOTRANSFER SITODRUKOWY

TERMOTRANSFER SITODRUKOWY

Termotransfer sitodrukowy to metoda druku wykorzystywana tam gdzie nie ma możliwości użycia druku bezpośredniego. Tam gdzie chcemy za jednym razem oznakować różne produkty np. standardową koszulkę, koszulkę POLO, koszule wizytową, bluzę, plecak, torbę, kurtkę itp. Od sitodruku bezpośredniego różni się tym, że drukowany jest na papierze lub folii transferowej, powlekany klejem termotransferowym, suszony w tunelu, a następnie wgrzewany za pomocą prasy termotransferowej na dany produkt. Niewątpliwym atutem termotransferów jest doskonałe odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów, idealnie gładka powierzchnia i miękki chwyt. Możliwość aplikowania na różnych powierzchniach i materiałach oraz co ważne brak konieczności tworzenia stanów magazynowych gotowego produktu. Termotransfery sitodrukowe wykorzystywane są często przez mniejsze marki odzieżowe, sklepy internetowe z koszulkami i agencje reklamowe. Klient zamawia pulę transferów i samodzielnie wgrzewa je po otrzymaniu zamówienia na dany produkt.

Dysponujemy pełną półautomatyczną linią do produkcji termotransferów sitodrukowych o maksymalnym polu zadruku 50x70cm. Produkujemy transfery jedno i wielokolorowe na papierze i folii stabilizowanej termicznie w standardowych arkuszach 35x25cm oraz 50x35cm. Cena termotransferów sitodrukowych uzależniona jest od ilości zamawianych formatek oraz kolorów nadruku.

Tak jak w przypadku druku bezpośredniego, projekty powinny być dostarczone w formacie wektorowym tzw. “krzywe” (CDR, AI, EPS, SVG, PDF) lub w plikach źródłowych PSD, pozwalających na edycję i separację poszczególnych warstw. Na życzenie klienta projektujemy nowe wzory, opracowujemy oraz przygotowujemy pliki do druku. Usługa ta jest dodatkowo płatna.

Arrow
Arrow
Shadow
Slider